A legfrissebb magazin


RSS
Hírek

Programajánló

Utazás

Kikötõk

Emberközelben

Gourmand

Luxusjacht

Klasszikus jacht

Vitorlás bemutató

Motoros bemutató

Kiállítások

Charter

Vitorlázás

Szörf

Vízisí

Jet-ski

Búvárkodás

Rafting

Technika

Hazai versenyek

Külföldi versenyek












Keressen a magazinban:

Aqua Online Magazin

A Joseph Artese bemutatta a Miss Lisa terveit

2008. 10. 14.  13:15

Seattle-ben jelentette be a Joseph Artese Design, hogy őket bízták meg a Miss Lisa belső terének kialakításával, és egyben bemutatták a terveket is. A tervezést maga Joe Artese vette kezébe.
A 92 lábas acélhajót egy keleti parti házaspár rendelte meg. A házaspár Maine állam és a karibi térség közötti ingázásra készül. A belső térben a fehér és a tengerészkék dominál, a világítótestek nikkelezettek, de a tervezők nem rettentek vissza a márvány használatától sem, amelyet elsősorban a fürdőszobákban alkalmaztak.
A tulajdonos szobája akkora, hogy már a lakosztály kifejezés is degradáló, de a két vendéglakosztály mérete is vetekszik a más hajókon található tulajdonosi szobákkal. Talán nem meglepő, hogy külön-külön fürdőszoba tartozik mindkettőhöz. A tulajdonosok nemcsak magukra és a vendégekre gondoltak, hanem a legénység elhelyezésére is különös figyelmet fordítottak. Itt is a kényelem dominál, saját társalgójuk, TV- és videoszobájuk van.

A fedélzet színvilágával tökéletes harmóniát alkot a hajó egészével, így drága extrák nélkül is sikerült egyedivé tenni. Bár a munka még folyamatban van, szeptemberben már a tulajdonosok is élvezhetik a mindenben tökéletes Miss Lisát.



<<< Vissza
Van véleménye? Szóljon hozzá!


Hozzá szólok!

Nevem:

E-mail címem: (Az e-mail cím nem jelenik meg az oldalon!)

Véleményem:




Előfizetés

A legfontosabb hírekről
időben értesülni
szeretnék!
Név:

E-mail cím:

Lakcím:


Az AQUA Magazin
korábbi számai
megrendelhetőek!
















AQUA Magazin   |   AQUA Online Magazin   |   AQUA Online Szaknévsor   |   AQUA Online Apróhirdetés
Kapcsolat   |   Impresszum   |   Médiaajánlat   |   RSS hírcsatorna   |   Oldaltérkép

Az oldal képi és szöveges tartalma szerzői jogvédelem alatt állnak,
ezért azok bárminemű megjelentetéséhez a kiadó írásos engedélye szükséges.